News

03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo
03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo

AGC Facebookissa, Twitterissä ja Instagramissa:
Facebook @anolagolfclub
Twitter: @anolagolf
Instagram: @anola_golf_club

03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo

Caddiemaster:
email: caddiemaster@anolagolf.fi

Kenttämestari Pentti Vauhkonen:
p. 0400 653 586
email: kenttamestari@anolagolf.fi

Jäsensihteeri Raimo Martikainen:
p. 0400 487 959
email: jasensihteeri@anolagolf.fi

Tiedotussihteeri Pekka Kosonen:
p. 040 501 5279
email: tiedotussihteeri@anolagolf.fi

 

Yhteystiedot

SEURAN YHTEYSTIEDOT

Anola Golf Club ry
Katuosoite:
Suonenjoentie 522
76100 Pieksämäki
Postiosoite:
PL 100
76101 Pieksämäki
Tili: FI07 8000 1170 5606 51
Y-tunnus: 1091075-3
Caddiemasterin toimisto:
Jäsensihteeri / Rahastonhoitaja

Raimo Martikainen

caddiemaster@anolagolf.fi jasensihteeri@anolagolf.fi

p. 0400 487 959


Kenttämestari Tiedotussihteeri:
Pentti Vauhkonen
Pekka Kosonen
kenttamestari@anolagolf.fi tiedotussihteeri@anolagolf.fi
p. 0400 653 586 p. 040 501 5279


HALLITUS

Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja Jäsen
Seppo Manninen Tiina Frilander Jouni Vironen
seppo.manninen@anolagolf.fi
jouni.vironen@anolagolf.fi

p. 040 503 4926

p. 040 8494597 p. 044 558 2659
Jäsen

Jäsen (sihteeri)

Jäsen
Jukka-Pekka Itkonen Pekka Kosonen Erkki Huupponen
jukka-pekka.itkonen@anolagolf.fi pekka.kosonen@anolagolf.fi
p. 045 225 5610

p. 040 501 5279

p. 040 846 0036

Varajäsen Varajäsen
Jari Rauhala
Tuuli Vilkas
jari.rauhala@anolagolf.fi


p. 040 739 0111


KAPTEENIT + MUUT TOIMIHENKILÖT

Kapteeni Ladykapteeni Kouluttaja
Harri Lindblom
Auli Manninen
Teppo Miettinen

ladykapteeni@anolagolf.fi


p.050 464 7630 p. 040 533 3183

 

Juniorivastaava

Mikko Korhonen

 

p. 040 580 3712

 

ANOLAN KAHVION PALVELUT

 


Kahvioyrittäjä



Kimmo Peltonen p. 050 571 6837


Previous page: Yhteystiedot  Seuraava sivu: Kenttäyrittäjä