News

03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo
03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo

AGC Facebookissa, Twitterissä ja Instagramissa:
Facebook @anolagolfclub
Twitter: @anolagolf
Instagram: @anola_golf_club

03.05.2017
Kategoria: Etusivu
Kirjoittaja: Timo

Caddiemaster:
p. 050 594 6765
email: caddiemaster@anolagolf.fi

Kenttämestari Pentti Vauhkonen:
p. 0400 653 586
email: kenttamestari@anolagolf.fi

Jäsensihteeri Raimo Martikainen:
p. 0400 487 959
email: jasensihteeri@anolagolf.fi

Tiedotussihteeri Pekka Kosonen:
p. 040 501 5279
email: tiedotussihteeri@anolagolf.fi

 

Yhteystiedot

SEURAN YHTEYSTIEDOT

Anola Golf Club ry
Katuosoite:
Suonenjoentie 522
76100 Pieksämäki
Postiosoite:
PL 100
76101 Pieksämäki
Tili: FI07 8000 1170 5606 51
Y-tunnus: 1091075-3
Caddiemasterin toimisto:
Jäsensihteeri / Rahastonhoitaja
p. 050 594 6765 Raimo Martikainen

caddiemaster@anolagolf.fi jasensihteeri@anolagolf.fi

p. 0400 487 959


Kenttämestari Tiedotussihteeri:
Pentti Vauhkonen
Pekka Kosonen
kenttamestari@anolagolf.fi tiedotussihteeri@anolagolf.fi
p. 0400 653 586 p. 040 501 5279


HALLITUS

Puheenjohtaja Varapuheenjohtaja Jäsen
Seppo Manninen Leena Suhonen Jouni Vironen
seppo.manninen@anolagolf.fi leena.suhonen@anolagolf.fi
jouni.vironen@anolagolf.fi

p. 040 503 4926

p. 050 340 2466
p. 044 558 2659
Jäsen

Jäsen (sihteeri)

Jukka-Pekka Itkonen Pekka Kosonen
jukka-pekka.itkonen@anolagolf.fi pekka.kosonen@anolagolf.fi
p. 045 225 5610

p. 040 501 5279



Varajäsen Varajäsen
Jari Rauhala
Raimo Martikainen
jari.rauhala@anolagolf.fi jasensihteeri@anolagolf.fi


p. 0400 487 959


KAPTEENIT

Kapteeni Ladykapteeni
Aleks Kääriäinen
Auli Manninen

kapteeni@anolagolf.fi
ladykapteeni@anolagolf.fi

p. 044 251 4410 p.050 464 7630

ANOLAN KAHVION PALVELUT


Kahvioyrittäjä
Kimmo Peltonen

tervaskanto@gmail.com

p. 050 571 6837

Previous page: Yhteystiedot  Seuraava sivu: Kenttäyrittäjä